Červenec 2014

One Cold Day

4. července 2014 v 18:36 | Sayu |  Living
"STATISTIKY: Včera váš blog navštívilo 0 lidí."
Dík, to jsem potřebovala vědět. Vlastně si to zasloužim. Už za ty kecy Třeba mi to i vydrží a zase začnu na ten blog psát. Hahahaha. Ne. Jako vždy.
Já bych i chtěla. Vážně. Ale když ono už nějak neni o čem. Teda je, ale už mi nepřijde potřeba psát o každý hovadině jako dřív. Každopádně, kdyby to náhodou někdo četl, uděláme si tu aspoň malé shrnutí. JSEM STUPIDNÍ. Ne fakt. Nemám maturitu (nesnáším spalovače mrtvol) a nedostala jsem se na vejšku (taky nesnášim matematiku). Ale ono už mě to nějak extra neštve. Já to vlastně úplně ignoruju. Jo, občas mám takovou tu náladu life sucks a co všechno se ještě může posrat-a hele, ono se posralo už úplně všechno a tak podobně. Ale vzhledem k tomu, že tyhle nálady dostávám tak nějak pořád v průběhu svého života, tak to ignoruju. Stejně všichni řikaj, že když mám blbou náladu, tak mám nejlepší fóry. Dík. To potěší.
Mám pocit, že poslední dobou používám nějak moc sarkasmu. A předchozí věta nebyla sarkasmus. To abyste věděli. Stejně teď půlka přemejšlí, která z těch dvou vět byla sarkasmus. Heh.
Já nevim, třeba se TENTOKRÁT (hahaha, ne) možná i dokopu na ten blog něco psát. Ale nejdřív se sakra zbavim tohohle designu. Leze mi na nervy. Vážně.
PS: dá se kurva nějak vypnout to stupidní sdílítko a lajkýtko?! Neskutečně mě to irituje...