Prosinec 2011

WHERE IS THE WONDER WHERE'S THE AWE, WHERE'S DEAR ALICE KNOCKING ON THE DOOR

25. prosince 2011 v 19:51 | Sayu |  Living
Čekali byste ode mě vánoční design co? No, já od sebe taky, ale nějak k tomu nedošlo...a asi v nejbližší době ani nedojde.

Je mi 17. Už víc jak 24 hodin. Co se za poslední rok změnilo? Už nejsem zrzavá pražačka, nýbrž černovlasá, k Vánocům nedostávám oblečení, nýbrž nové RAMky, USB adaptéry apod., nedostala sem novej telefon (jako většinu Vánoc a narozenin)
"nebude to tim žes ho dostala v září?"
Sklapni...no..a..*hledá svojí charakteristiku kterou psala minulý rok* jo aha, on ten článek už tu neni. No nevadí, stejně tenhle článek neměl bejt vůbec o Vánocích, či narozeninách či takovejch těch žvástů okolo co já normálně píšu.

Dnešní den byl úžasnej. Byli sme se Šmudlou v kině a pak na noční procházce Prahou (ještě že se stmívá tak brzo). Pak mě pozval do pizzerky (kde mě nenechal zaplatit, ani na půl, smrad jeden mrňavej. Ale ne, je to od něj moc hezký.) a všechno bylo nádherný a romantický. Ano, Sayuri je romantik.

Když nad tim tak přemejšlim, možná ten design i udělám. Nějakej jednoduchej.
"To měl bejt i tenhle, pak si nad tim strávila 3 hodiny.."
Zmizni!
No, původní velmi zajímavý článek se někam ztratil, takže to nebudu prodlužovat a jdu si vychovávat svoje nádherný roztomilý ťuťu ňuňu koťátka v Sims. Mějte se fanfárově.
(Ono jen tak mezi náma, on ten můj blog stejně už nikdo nečte. Natož den po Vánocíh)

PS: hledám někoho kdo mě zbaví alergie na kočky. A nebo aspoň někoho, kdo přesvěčí mojí mámu ať mi koupí kotě.
"nevim co je těžší.."
Jo no..