LET IT BE, LET IT BE...

15. listopadu 2011 v 22:42 | Sayu |  Living
Aby se i váš stromeček o Vánocích rozzářil, vám přeje Datart.

Znáte ty krásná rána, kdy v mlze nevidíte na krok, všechno je obaleno nádhernou jinovatkou a u vás v prdelákově-totiž v luxusní čtvrti v Praze-to vypadá jako po první sněhové přeháňce? Já tyhle rána miluju, všechno je takový tajemný, až jako z hororou. Pod nohama vám křupe zmrzlé listí, přemýšlíte, proč mlhu vidíte až když je od vás minimálně 3 metry daleko a v dálce, v tý krásný mlze sledujete, jak vám ujíždí tramvaj.
Toť vše k mému nostalgickému ránu.
Víte, já pochybuju že si ten článek někdo krom Tyrqi, Šmudli a Alči přečte, ale details, who needs 'em. Někdo by se mohl ptát jak se mám, no, jde to, imhotep. Náš nejoblíbenější předmět je PVY (programové vybavení, pozn. red.), protože ho ve škole máme poslední dobou pětsettisícmilionkrát. Ale my bychom jich potřebovali ještě dálší milionosmsettisícdvěstětřicetšest.
Vzhledem k tomu, že nás s Tyrqi tělocvikář podezírá, že sme teplý, tak sme se rozhodly ho v tom podporovat. Aneb když ona aktivně běhá na pásu a já jí u toho pozoruju..

"Co si jí tak prohlížíš? To jí koukáš na zadek, na nohy nebo kam?"
"Když ona se mi tak nějak celá líbí..."
Tělocvikář skončí u svého vykuleného výrazu ala Hurvínek a já se můžu vesel flákat dál. No a pak jsme se rozhodly ho v tom podpořit..
Resuscitace:
"Nemáš náhodou cvičit?"
"Když já se chci na ní koukat jak to dělá..."
"Jo koukat, takhle ze zadu, no tak to jó..to už minule to bylo, myslim že zrovna-no počkej, tos taky byla ty kdo jí chtěl vočumovat, co?"

"Ano prosím.."
A nebo když děláte při fyzice pokusy s vodou. Víte, hydraulika je velice poučná věda, tolik vás toho naučí..
"A tímto pokusem jsme si dokázali, že-"
"že voda je mokrá."
A dozvíte se i něco z vaření..
"No a jaký použijeme olej?"
"Olivový?"
*fyzikář zakroutí očima*
"Tak slunečnicový?"
"Hydraulický ne?"

"To používaj i v jídelně?"
"Myslíte jako že vařej na hydraulickym oleji. Tak to dobrou chuť."
*fyzikář se vrací k výkladu*
"Tě to sežere..."
"Jako vždycky.."
No a nakonec si rozšíříte obzory v oblasti biologie..
"a pak máme živočišnou skupinu která nepatří ani do jedný z těchto tří.."
"Transformers?"
Takže asi takhle se ve škole učíme, prosím. Ale ne, učíme se normálně, to jen Sayu si pamatuje to nejméně podstatné, třeba že má vařit na hydraulickym oleji.
No, Vánoce sou za dveřmi, blog.cz pojebal vkládání obrázku, sníh pořád nikde a letošní lyžák se nekoná protože jedna jistá nejmenovaná blondýna je...blondýna. Tak ananas s vámi, rudí bratři a sestry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tyrqi Tyrqi | 15. listopadu 2011 v 22:53 | Reagovat

Konečně si něco napsala... :) určitě toho v tý škole bylo daleko víc, ale kdo si to všechno má pamatovat..... ale kuka tarvitse niitä yksityiskohtia...to nejpodstatnější tu je:D :D    

PVY s vámi... :)

2 Alča Alča | 16. listopadu 2011 v 19:58 | Reagovat

Jo mlha je občas fakt strašidelná, třeba když večer za tmy a ještě v tý mlze venčíš psa na ,,Zlaťáku" - takovej kopec za naší skoroPrahou :D :D :D  piš častějc, hezky se čteš :);)

3 T-Bag T-Bag | E-mail | Web | 8. prosince 2011 v 13:06 | Reagovat

I love you girl Only rastafari love I put above you in this world I love you girl I love you girl No money no jewel yo no diamond no pearl . Woman like you deserve full attention Quality time and some royal devotion Good love you waan mi you cyaan beg pon Call on this man cho Anyweh you deh yah a fi your name mi a mention Rasta nah cheat pon you with another one Communication you got di connection From you get di call mi a respond
Cant forgot happy Times.Maybeh 1 day you will forgive me for pain what u dont deserve.Life get snuff out.Time for run tings.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xY3Un2qqOlU

Watch ya maybe sum day u will understand mah feelings.I will wait for it...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama