Květen 2011

I'VE GOT MY HEAD ON STRAIGHT AND I'M NOT GONNA CHANGE

29. května 2011 v 21:10 | Sayuri |  Living
Neozývám se, co? Neni chuť. Ono se v mym životě v podstatě nic zajímavého neděje. Známky si vylepšuju, Šmudlu (oficiální přezdívka pro přítele, hehe) jsem dokopala k tomu aby si vylepšil matiku a celkově se zlepšil abychom spolu mohli trávit prázdniny. To že jeho matka pořád něco mektá o tom, že ten prvák stejně nedá a může mi zamávat protože se na něj vykašlu až odjede do Hradce, je už vedlejší. Si myslí že ho opustim, pche, bych za nim hezky jezdila vlakem o víkendech a poslouchala u toho Hey There Delilah. Ale to se nestane, protože je to šikulka a zvládne to (protože jinak mu dám přes držku vzhledem k tomu že jsem ho učila sítě, dělala mu čtenářák a dokopávala ho k učení matiky) Ze mě je vůbec v poslední doba nějakej optimista. Nevím čím to, asi jsem se naučila brát život takovej, jakej je. Raduju se z maličkostí, z ničeho si moc nedělám hlavu, kašlu na názory ostatních a žiju si jak chci. Nebo se aspoň snažim. Štve mě asi jedna jediná věc, ale s tou prostě nic neudělám.

Mimochodem, děkuju Floralin za její komentář k minulému článku, to ona mě přiměla napsat tenhle článek protože díky ní jsem si uvědomila, že jsem mnohem silnější, než jsem si myslela.

A jednou založím společnost Macrosoft, vyvinu operační systém Doors a všichni mi budete líbat nohy! (z rozhovoru s Bez*, já to sem musela dát, rozesmála jsem sama sebe)

NOBODY ASKED ME TO BE BORN

5. května 2011 v 0:09 | Sayuri |  Thinking
...so don't tell me how I should live. It's my life after all. And I'm bored of it. I want to protect the others. I want to be able to die for the ones I love. And I am. But are they able to die for me too? I'm afraid not. Because it's just not cool in this world. I want to have the strenght to protect them, help them. And I want to have the chance. What are we doing? Sitting in front of a computer, going to school and work, sometimes have some fun with our friends and... and what? Nothing. I want to live in some erlier age, when people weren't so much false, faithless and didn't think only about themselves. I want to live my whole life with only one person and love him with all my heart. I want to experience some adventure. But how can I in this lazy and spoiled world? Maybe you like it. Maybe I just watch too much films. Maybe I'm just a crazy dreamer with a dream that can't come true. But you have to believe in your dreams. And I will. As long as I'll be able to.

BE MY SACRIFICE

2. května 2011 v 14:10 | Sayuri |  Living
Sedim na lavičce na školnim hřišti, předstírám ,že nemám úbor, klepu se zimou a koukám na ty magory jak jim to nejde. Ale tak to ještě neviděli hrát mě, že ano. To počasí je pěkně ma prd. Buď je zima a nebo vedro. Co si pak člověk má vzt na sebe aby nezmrz a zároveň se nevařil? Divim se, že těm holkám co si zapoměli kalhoty, jak řekla Bezejmenná, nemrznou zadky. Ale ony z toho vyrostou, čistě teoreticky.

Mám se pořád docela na prd. Zjistila jsem, že se nemám komu svěřit, aneb posledně kdž jsem Ann něco řekla a slíbila, že to neřekne stejně to vyžvanila. A to je fuk že to ten člověk už z části věděl.. V dnešnim světě člověk může věřit jen sobě...

No, budu tu mrznout ještě čtvrt hodiny, skvělý. Když na to nezapomenu, dopíšu sem chemické hlášky aneb rozpouštědlo a jiné.