Duben 2011

HERE COMES THE RAIN AGAIN, FALLING FROM THE STARS

13. dubna 2011 v 23:52 | Sayu |  Living
*foukne na zaprášenej blog* *rozkejchá se díky alergii na prach* Tož *cough* tak mě tu *cough* máte. *opráší zbytek blogu* Hlásím, že mě (zatim) nepřejela tramvaj, metro, autobus ani auto, nespadla jsem s letadlem, z mostu ani z okna a dokonce mě ani Ev nezabodla. Jediný co mě ohrožuje na životě je tělocvikář a jeho skok vysoký. Aneb Sayu neumí skákat (neumí vůbec nic, ale details, who needs 'em) tak schodila tyč a spadla na ní, takže má na zádech jelito přes půlku zad černý jak sýkorka úhelníček.

Každopádně, žiju. A celkem dobře *mlátí do stol-nočního stolku*. Až na pár věcí, jako je čtyrka z dějepisu (která mě nežere ale děkuju za ní svým tipovacím schopnostem) nebo přítelova jeblá maminka. Radši neřešit.

Na Velikonoce budu znárodněna Kairi a Nephalou do Chomutova, vzdor je marný, povedlo se jim ukecat i moje rodiče. I přes ty Nephalini ódy na víno. Divný O_O
"To je Jarem.."
Máš recht, na všechny to leze, i když teď venku chči-prší jako z konve. Mám chuť vylízt z bytu a pořádně se v tom dešti projít. Miluju déšť. Ovšem nesnášim jak jsem pak mokrá. A jak je mi zima. Ale mám zakázáno si stěžovat, takže kdyby něco, nic jsem neřekla, kapiš?

Možná jste si všimli, že mi poslední dobou hrabe ještě víc než obvykle.
"To je Ja-"
To už víme. Dneska jsme se například s Ev rozhodly, že zjistíme věk našeho oblíébeného profesora ať to stojí co to stojí. A tak jsme Googlily a Googlily. Našly jsme jeho číslo, adresu, e-mail, vejšku, váhu, kde hraje, kde hrál, kde dělá rozhodčího, kdy psal diplomku, jeho dimplomku, kde studoval, kdy ukončil základku ale věk tam prostě nebyl. Nakonec jsme to šikovně odvodily od ukončení základky. Špatně. Kdo měl sakra tušit že nedělal devítku? Ovšem na podruhý jsme se trefily a jsme asi jedni z mála lidí, kdo skutečně ví kolik mu je (ne, neřeknu vám to, je to top secret). A jestli mi zejtra někdo řekne, že to na tý škole ví každej druhej, budu vraždit.

Tak se tu mějte, nepijte moc Jaru a nepleťte si metro s tramvají, dementi. *odchází si vypolstrovat prdel polštářema, protože zejtra jsou třídní schůzky*

BATTLES WE CAN WIN, IF WE BELIEVE OUR SOULS

3. dubna 2011 v 19:43 | Sayu |  Living
Venku svítí sluníčko a Sayuri se dokopala napsat článek (ovšem v této fázi ještě není jisté, že ho dopíše) Ono ani neni o čem psát, všechno je pořád stejně stereotypní. Ráno se horko-těžko vyhrabu z postele, hodim na sebe první co najdu a vypadnu z baráku. Dopoledne prodřepim ve škole, odpoledne strávim někde s přítelem, večer sednu ke compu, naházim učení do tašky a kolem půlnoci se odkopu do postele. A tak pořád dokola. Spestřením jsou občasné "akce", jako například když jsme ve čtvrtek byli na plese Ann sestry. Bylo to vskutnu zajímavé. Její tatínek mi nalejval jedno víno za druhym, jako kdyby mě chtěl opít. Přtel měl o dvě čísla větší kvádro, protože jeho mu maminka zabavila takže si musel vzít od nevlastního táty. Byla jsem totálně nevyspalá protože jsme spali na matraci a ten magor se strašně vrtí. Nejvtipnější bylo jít takhle ráno do školy. Ann se vyspala dobře, za to my vypadali jak mrtvoly. Ovšem to já vypadám pořád.
"Máš z toho že chodíš spát v jednu.."
Sklapni!

Včera jsem byla po dlouhý době venku s Andy. Pokecaly jsme, něco nafotily (ona studuje fotografii, tak budu mít konečně nějaký pořádný fotky, hehe) a prostě jsme si to užily. Musíme se scházet častějc, vždycky je s ní hrozná prdel.

Co se školy týče, celkem to jde. Teda podle mě. Rodiče se můžou zbláznit, ale tak měli počítat že už to nebude s mym přístupem jako na základce. Dokud procházim, je to cajk, hehe. I když tu čtyřku z dějáku bych si mohla odpustit...i když...je to dějepis. A celkem rychle se ze mě stává pravej ajťák, aneb kdyý všechno, a tim myslim všechno, přirovnáváte k počítačům. Když se bavim s někym ze školy před nějakem neajťákem, kouká na nás jako kdybychom zdrhli z Bohnic.
"A ne snad?"
Sklapni ti říkam!

Ale jinak jsem naprosto v pořádku. Čistě teoreticky. Každopádně, mám tu hodně things-to-do, aneb opravdu MUSIM udělat ten úkol na POSko a uklidit "pokoj". Zase se za nějakou dobu ozvu, teda pokud to ještě někoho zajmá. Ale i kdyby ne, who cares?