Leden 2011

MUSIC IS MY LIFE

11. ledna 2011 v 20:52 | Sayu |  Thinking
Tohle jsem si dělala asi před rokem na starym blogu. Je to taková blbůstka, ale mě se to líbí. A měla jsem prostě chuť si to zkusit s novejma písničkama. A taky si chci zlepšit náladu po hádce s Milým...

Pravidla: Pustíte si v přehrávači dvacet písniček - ovšem na přeskáčku. Takže zkrátka zvolíte možnost "náhodné přehrávání". Jinak by to byl podvod a nemělo by to cenu. Pokaždé, co vám začne hrát nová písnička, si jí vyplníte jako odpověď na jednu z otázek (postupujete pochopitelně hezky od 1 až do 20, ne na přeskáčku).

1) Pokud se tě někdo zeptá: "Je tohle dobré?", co odpovíš?
Mad world - Gary Jewels (je třeba něco dodávat?)
2) Jak bys popsala sebe samu?
Pretty Girl - Sugarcult (no já sebe určitě..)
3) Co se ti líbí na mužích/ženách?
Dancing with tears in my eyes - Kesha (asi budu příště vybírat písničky trochu inteligentnějc...)
4) Jak se dnes cítíš?
Thanks for the memories - Fall out boy (thanks for the memories even if they weren't so great..)
5) Jaký je smysl tvého života?
Miss Nothing - The Pretty Reckless (vždycky jsem byla nikdo a nic..)

THIS WORLD WILL NEVER BE WHAT I EXPECTED

3. ledna 2011 v 21:32 | Sayu |  Thinking
Víte jak pořád říkám, že nesnášim dnešní svět? Nevíte? Jak by jste mohli, tady jsem to ještě nepsala...K věci.

Nesnáším odsuzování homosexuálů. Vždyť je to naprosto normální. Ano. Opravdu si myslím, že je to naprosto normální. Když jim ríkáte, že jsou špatní protože je přitahuje stejné pohlaví, je to stejný, jako kdyby oni nám, heterosexuálům, vyříčali, že se nás přitahuje opačné pohlaví.

Nesnáším, že se řeší jenom vzhled. Vím o čem mluvím. Když se holka nechová jako děvka, neflirtuje s každym, nelezou jí kozy, nefotí se na facebook s vyšpulenou držkou a nekouří a nepije alkohol (pravidelně, nejlépe denně) je prostě hrozně out. A i když všichni tvrdí, jak tyhle holky nesnášej, proč jsou tak oblíbené? Všichni tvrděj, jak jde o vnitřní krásu. Ale hovno. Každej se hned dívá na vzhled a je mu u prdele, jakej ten člověk je. A nechci slyšet, že všichni takový nejsou. Já vim že ne. Ale to je tak 1%.

Nesnáším "trend", že kluci nesměj dávat najevo emoce, protože by byli za padavky. Lidi, proberte se, kluci maj emoce stejně jako holky. A že je dávaj najevo neznamená, že jsou padavky, ale že si nehrajou na drsný frajírky, který nic nerozhází. Jedna z věcí, proč mám Milého tak ráda. Nebojí se říct, jak se cítí.

Nesnáším odsuzování za názory. Jeden nejmenovaný spolužák měl referát o pyramidách a jiných záhadách. Od tý doby co pronesl, že věří, že pyramidy postavili mimozemštani, že Atlantida existovala apod. z něj má celá třída akorát prdel. Proč, sakra? Co je na tom, že na to věří? Každej na něco věříme, vy věříte že jste borci, když druhý ztrapňujete. Já věřím, že ve Vesmíru nejsme sami a že v roce 2010 se něco stane. Odsuďte mě. Mě je to fuk. Za svym názorem si stojím.

Nesnášim na tomhle světě hodně věcí. Je zkaženej. Chci jinam. Ale mám asi smůlu. Možná jednou...