IT'S A VERY, VERY MAD WORLD

8. prosince 2010 v 19:00 | Sayu |  Living
Já miluju sníh. Fakt že jo. Ale tuhle vánoční čvachtandu opravdu nesnášim. Na chodníkách neni sníh, ale rozblemclé cosi, kolem silnic jsou hnědé až černé hroudy toho cosi, stejně tak jako mezi kolejema tramvají. nesnášim když to taje. Největší sranda ovšem je, když vám tohle cosi zmrzne na schodech. Jsem se dneska těšila, že konečně stihnu tramvaj, zbejvaly mi dvě minuty když jsem byla jen kousek od zastávky. Ovšem to bych nebyla já a můj zákon schválnosti, kdybych na těch schodech nehodila hubu. Sjela jsem asi půlku schodů po zadku, načež zbytek schodů jsem slezla jak..jak..důchodkyně. Promiňte mi to přirovnání, ale mě nic lepšího nenapadá. A tramvaji jsem mohl amaximálně tak zamávat.

Nebo když ty tramvaje vůbec nejedou, to je taky sranda. Včera jsem zrovna čekala, nikde nic. Pak přišla maminka, která jela do práce. Čekali jsme tam dost dlouho. A já začala se svým Můžu jít domů? Ono totiž, všichni se můžou ulejvat při každé rýmičce, jen já musim chodit do školy jak trotl. To víte že jsem nakonec do školy šla. Ale cestou jsem potkala spolužáka, tak jsme si na tu půlhodinu zašli do mekáče. Stejně bychom stihli maximálně posledních 10minut.

Každopádně, miluju sníh, ale ne když taje. Obzvlášť tady v Praze je to děsný. Chodit se tu pořádně nedá, jak je to všechno rozblemclý. Mohlo by to všechno roztát a nasněžit znova. Hezky na Vánoce. Tak.

Co se blogu týče, začínám se tu zabydlovat. Ale asi si budu muset chvíli zvykat...Mějte se fanfárově.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bezejmenná* Bezejmenná* | Web | 8. prosince 2010 v 20:09 | Reagovat

I u nás to roztálo, ale přes noc má prý zas sněžit, tak už se těším :).

2 Kelllyna Kelllyna | Web | 8. prosince 2010 v 20:10 | Reagovat

jo, taky nejsem z těch sraček moc nadšená...
doufam že až vyfasuju další jízdu, už to bude lepší, páč se mi v tom fakt nechce řídit X_X
přežilas ty schody? +obvykle má z každýho pádu zlomeninu nebo permanentní defekt na kloubech+

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama